Web API pro přímý přístup k datům budovy

Od března 2019 je v aplikaci Bim.Point k dispozici WebAPI pro přímý přístup k datům budovy.

API Vám umožní data o budově z BIM modelu nejen číst a přebírat, ale i zapisovat do struktury Bim.Point tak, aby uživatelé mohli Vaše data vizualizovat nad BIM modelem a s daty pomocí funkcí Bim.Point plně pracovat.

V případě jakýchkoliv dotazů nebo připomínek k našemu Bim.Point WebAPI pište na adresu: devteam@bim-point.com

 case study:  WAGO

Bim.Point webAPI rozhraní je otevřené rozhraní nad aplikací Bim.Point postavené na principech REST a webových technologiích (HTTP protokolu). WebAPI umožňuje propojit Bim.Point s jinými aplikacemi a automaticky navázat vzájemnou komunikaci prostřednictvím protokolu HTTP. Získáte tak přímý přístup k datům budovy, který vám dovolí data o budově z modelu nejen číst a přebírat, ale i zapisovat do struktury Bim.Point. Uživatelé následně mohou tato data vizualizovat nad BIM modelem a s daty pomocí funkcí Bim.Point plně pracovat.

Procesorové moduly WAGO řady 750 (dále jen WAGO PLC) se ideálně hodí pro široké spektrum aplikací v průmyslové a procesní automatizaci i automatizaci budov. Tyto modulární procesorové moduly jsou k dispozici pro všechny běžné průmyslové sběrnice podporované v rámci systému WAGO-I/O-SYSTEM.

Automatizace budov s řízením WAGO I/O SYSTEM 750 přináší komfort uživatelům a efektivitu investorům. Vysoká modularita systému umožňuje řízení všech běžně používaných technologií (HVAC, SMI, KNX, DALI , MP-BUS, …) a také snadné budoucí rozšíření funkcionality o nové technologie v době aktivního života budovy. I díky tomu může provoz budovy splnit nejvyšší požadavky na energetickou účinnost. Tím, že systém vznikl původně pro prostředí průmyslu, přináší i do budov svou vysokou spolehlivost a kybernetickou bezpečnost.

Chci využít API  


 

Dokumenty ke stažení zdarma