Volná místa

Zajímají Vás nové technologie a máte rádi výzvy? Pracujte pro nás. Pokud Vás zaujala některá z nabízených pozic, zašlete nám svůj životopis na email info@bim-point.com.

V čem (Jak) se u nás můžete realizovat?

  • Rozvíjet IT aplikaci Bim.Point, naši vlastní web aplikaci pro stavebnictví a správu budov, která podporuje maximální využití BIM modelování, BIM technologií a správu dat
  • Stanovovat vize, cíle, strategie a priority pro rozvoj aplikace Bim.Point
  • Plánovat jednotlivé projektové kroky a s pomocí kolegů je realizovat
  • Metodicky řídit tým vývoje a podpory z pohledu požadavků uživatelů
  • Analyzovat trh, zjišťovat potřeby a zkušenosti našich uživatelů, a promítnout informace do vývoje produktu
  • Zpracovávat Business plán/Road Map, zodpovídat za jeho naplnění, včetně udržení rozpočtu
  • Spolupracovat s programátory a IT vývojáři na identifikaci, definování kroků potřebných pro další rozvoj
  • Podílet se na praktickém, dobře využitelném a uživatelsky příjemném nastavení platformy Bim.Point zákazníkům
  • Podporovat zákazníka v oblasti BIM s ohledem na využití platformy Bim.Point
  • Sledovat trendy a přinášet získané poznatky do vývoje a strategie
  • Spolupracovat s obchodem a zákaznickým servisem při rozvoji spolupráce s klienty
  • Být klíčovým hráčem v každé z životních etap produktu, od vývoje, přes plánování, zdokonalování procesů, kontroly výstupů, atd.

Koho hledáme?

  • Zkušeného Product ownera, Product managera nebo Project managera, který umí řídit projekty, stanovit strategii, určit priority a realizovat kroky k jejímu naplnění
  • Leadera, který pro svoji myšlenku kolegy nadchne, získá si je a udržuje tým „na jedné vlně“
  • Tvůrce, který důsledně a systematicky, zároveň citlivě a s pochopením pro práci ostatních, koordinuje kroky vedoucí ke splnění cílů
  • Manažera, který své záměry, cíle a myšlenky komunikuje jasně a strukturovaně, jak směrem k vedení a kolegům, tak i klientům, uživatelům a partnerům
  • Parťáka, stejně nadšeného pro IT technologie, znalého softwarových produktů a projekčně - architektonické práce
  • Člověka, schopného reagovat na změny, který umí samostatně pracovat v méně strukturovaném prostředí, a který raději tvoří budoucnost, než následuje ostatní
  • Vyzrálou osobnost, schopnou pracovat samostatně a zodpovědně, vyhodnocovat výsledky a přínosy své práce, nabízet řešení, místo hledání problémů
  • Stratéga s kultivovaným projevem, schopného přispívat k rozvoji vztahů se zákazníky a uživateli aplikace Bim.Point
  • Kolegu s konsensuálním přístupem, schopného efektivně komunikovat napříč IT SW vývojem, obchodem, implementací a supportem
  • Kolegu, který je zvyklý proaktivně získávat informace uvnitř i vně firmy, je schopen porozumět potřebám uživatelů a umí se naladit na komunikaci s IT vývojáři a programátory
  • Zkušenosti s SW development life cycle a bussiness analyst výhodou
  • Absolventa/ku VŠ technického nebo ekonomického směru, ideálně se zaměřením na stavebnictví nebo IT, alespoň komunikativní znalostí Aj

Co nabízíme?

  • Možnost seberealizace ve strategicky významné pozici
  • Možnost věci ovlivnit, být spolutvůrcem trhu
  • Možnost podílet se na rozvoji sw produktu, který má praktické použití a velký obchodní potenciál
  • Otevření světa BIM, získání know-how v tomto rychle se rozvíjejícím oboru, odborný růst
  • Telefon a notebook
  • Přátelské a inspirativní prostředí
  • Firemní benefity
  • Kanceláře Praha 2

Zájemci pište na personnel@bim-point.com a klidně rovnou připojte CV.

 Koho hledáme:

• stavaře (min. SŠ) s obchodním duchem a se zájmem o nové IT technologie, o oblast BIM a její rozvoj;
• osobnost s pro- klientským přístupem, smyslem pro komunikaci a systematičnost;
• reprezentanta BIM filozofie s dobrými prezentačními dovednostmi (lze u nás rozvíjet)
• aktivního držitele řidičského průkazu;
• fandu a uživatele cizích jazyků, min. angličtiny;

„Věk nehraje roli, jen chuť se učit nové věci.“

Náplň práce:

• reprezentace společnosti a jejích produktů (účast na konferencích, veletrzích, na odborných platformách);
• komunikace se stávajícími zákazníky / získávání nových zákazníků;
• příprava nabídek, vyjednávání podmínek se zákazníky;
• odborná pomoc zákazníkovi s orientací v oblasti BIM;
• supervize nad implementací BIM řešení u zákazníka;
• spolupráce s ostatními členy týmu (marketing, vývoj);

Nabízíme:

• zajímavou a různorodou práci v perspektivní oblasti BIM;
• získání BIM know – how, profesní a osobní rozvoj jako BIM odborníka (lze se rozvíjet i jako BIM konzultant konkrétního projektu);
• odpovídající finanční ohodnocení (motivační provize);
• možnost práce částečně formou home-office;
• přátelské a inspirativní prostředí malé firmy;

If you like latest technologies and new challenges then this job is the right for you and you will enjoy to become a part of our team as:

Senior .NET DEVELOPER

Your Role:

• Implement our web applications and services using .NET, typescript.
• Maintain existing code and improve them;
• Help and Technical support;

Job Requirements:

• Experience in C#;
• Experience in .NET Core and above
• Experience in Web Development: MVC, WEB API
• Experience in React using Typescript.
• Knowledge of MongoDB is advantage;
• Team communication: English;

Skills that will help in your role:

• Excellent communication skills - including the ability to convey information to non-technical colleagues in a concise and clear way
• A solid analytical/ problem solving mindset;
• Previous experiences in microservices
• Previous experiences in git, Teamcity, Octopus deployment, WebGL

Job Benefits:

• Working with latest and continually evolving technologies;
• Adequate salary remuneration – to be settled on result of test and Skype interview;
• 100 % remote position

If you are interested in this job offer, please send your CV to personnel@bim‐point.com and we will get back to you soon.

Dokumenty ke stažení zdarma