Zveme vás ke stolu

4. listopadu 2019

TÝDEN FM se blíží! 
Konference se bude konat 11. - 14. listopadu 2019 v Ostravě. S pokračováním v pátek v Praze. Organizátoři připravili bohatý program, který přinese mnoho novinek a informací o perspektivním oboru Facility Management. Kompletní program naleznete zde.

V úterním odpoledním bloku přednášek vystoupí Tomáš Krajčinovský a přiblíží PŘÍNOSY BIM MODELU PRO FACILITY MANAGEMENT.

Za Bim.Point bychom Vás rádi pozvali ke středečnímu diskuznímu kulatému stolu "Na co programátoři CAFM zapomněli", který v rámci doprovodného programu pořádá sekce IT/CAFM asociace IFMA CZ. Diskutovat s Vámi budou zástupci společností, které v ČR dodávají systémy označované zkratkami CAFM či IWSM a také dlouholetí zástupci významných uživatelů z řad klientů i FM poskytovatelů.
Co v systémech postrádáte a co by mohlo lépe sloužit uživatelům systémů? Kulatý stůl je určen především dotazům, na něž budou účastníci odpovídat.
Akce se koná v Moravskoslezském inovační centru (budova TRIDENT, Technologická 375/3 Ostrava-Poruba) ve středu od 9:00. Bližší info.
Vstup ke kulatému stolu je volný, nutná registrace.
! Programátorským nedopatřením se u registrace na tuto akci zobrazuje cena 1000,-, což neplatí, akce je opravdu zdarma! 

Po celou dobu konference se na Vás budeme těšit také u našeho Bim.Point stánku. 
 


Ostravský TÝDEN FM pokračuje v pátek 15.11. akcí v Praze - setkáním s časopisem Facility manager u kulatého stolu na téma „Vhodné technologie pro města a obce v rámci FM“ v době od 9:00 do 12:00 hodin v showroomu CIIRC (areál ČVUT). Jedním z diskutujících bude i Tomáš Minka.

Dokumenty ke stažení zdarma