Přednáška o Bim.Pointu na Stavebních veletrzích Brno

21. dubna 2016

Děkujeme všem, kteří si přišli naši přednášku vyslechnout, a budeme se těšit na další setkání. 


Zajímá Vás problematika BIM? Chtěli byste znát možnosti využití Bim.Pointu v praxi? Přijďte se ve čtvrtek 21.4.2016 podívat na naši přednášku.

V rámci brněnských stavebních veletrhů pořádá ČKAIT seminář BIM – méně chyb v návrhu, koordinaci a realizaci stavebních projektů, který se bude konat 21. 4. 2016 od 13.00 -16.00 hod. Místem konání je pavilon P, přednáškový sál P1, Výstaviště Brno.

Ing. Tomáš Minka zde vystoupí s přednáškou na téma BIM od návrhu po facility management - BIM model jako centrum informací, výhody, příklady, nástroje a moc rád odpoví na Vaše dotazy týkající se Bim.Pointu.

Bližší informace a možnost registrace naleznete na http://www.bvv.cz/stavebni-veletrhy-brno/aktuality/bim-mene-chyb-v-navrhu-koordinaci-a-realiza/

Postup registrace:
Na webu www.bvv.cz/svb → kliknout na Vstupenky & registrace → vybrat „IBF + DSB + MOBITEX 2016“ → zadat registrační kód PROMOBIM2016 → vyplnit zobrazený formulář → odeslat

Seminář je zařazen do programu celoživotního vzdělávání členů ČKAIT. Účast na semináři je hodnocena jedním kreditním bodem.
http://www.ckait.cz/content/seminar-bim-mene-chyb-v-navrhu-koordinaci-realizaci-stavebnich-projektu
 

Dokumenty ke stažení zdarma