BIM DAY 2016 - aktuální info

1. listopadu 2016

Již se pilně připravujeme na konferenci BIM DAY 2016, která se uskuteční ve čtvrtek 10. listopadu 2016 v Národní technické knihovně v Praze. Najdete nás jak v předsálí u prezentačního stolku, tak jako účastníky diskuzního panelu "Dostupné technologie pro BIM", během kterého vám představíme Bim.Point jako intuitivní nástroj pro práci s BIM daty. Tomáš Minka (Bim.Point - CEO) bude rovněž moderátorem diskuzního panelu „Stavby soutěžící s "BIM přístupem" v soutěži Stavba roku 2016“; jako člen Sboru expertů této soutěže je pro to osobou více než povolanou.
Podtitulem letošního ročníku je Stavebnictví 4.0.
Odborná rada pro BIM se svými členy i dalšími zainteresovanými partnery založila iniciativu Stavebnictví 4.0 jako reakci na vznik Aliance Společnost 4.0. Pokud se chcete o těchto iniciativách dovědět více a diskutovat o tom, zda nacházíme na prahu 4. průmyslové revoluce, rozhodně si nenechte BIM DAY 2016 ujít.
Petr Matyáš (Bim.Point - CBDO) zakončil svůj příspěvek na loňském BIM DAY slovy: „BIM nám dává šanci, abychom včas učinili správná rozhodnutí.“ Tak se i vy rozhodněte správně a určitě přijďte! Budeme se těšit!

Dokumenty ke stažení zdarma