3, 2, 1... Multi-Ifc-version je spuštěna

8. srpna 2017

Prázdniny se přehouply do druhé poloviny, ale my v Bim.Pointu rozhodně nelenošíme. Spustili jsme novou verzi Bim.Point v1.1 a s ní mnoho plánovaných novinek.
Velký dík patří hlavně našim programátorům, kteří odvedli skvělou práci, a Bim.Point je tak zase o něco lepší - rychlejší, výkonnější, uživatelsky příjemnější...
Hlavním cílem bylo zdokonalení práce s IFC formátem. Nově teď můžete pracovat s více IFC soubory v rámci jednoho projektu. Pro ovládání načítání jednotlivých IFC souborů slouží nové okno "F" (="FILE"). Došlo i k optimalizaci práce s velkými IFC soubory. Ty jsou naopak rozděleny na více menších částí dle kategorií prvků. Při otevírání projektu si zvolíte, kterou část potřebujete načíst. Práce s aplikací je tak mnohem rychlejší. Bim.Point nově podporuje i formát IFC4, což je nyní nejaktuálnější verze IFC.
Pro uživatelsky příjemnější práci přibylo 5 nových možností uspořádání hierarchického stromu prvků modelu (Default, By Ifc File, By Type, By Level, By Systém, By Level & Space).
Ale už dost teorie... Pokud ještě nemáte svůj demo přístup, určitě o něj zažádejte a vše si sami vyzkoušejte. Budeme rádi, když nám dáte vědět, kterou z novinek nejvíce oceníte při vaší práci.

Dokumenty ke stažení zdarma